SUKCES KOSZYKARZY I AWANS PO 12 LATACH

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

6 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce chłopców w ramach Licealiady. Miejsce zawodów musiały zostać przeniesione, ponieważ w tym dniu w hali Zespołu Szkół Nr 3 odbywały się targi edukacyjne, więc i gospodarze zmuszeni byli do grania na wyjeździe.

Rywalem "Trójki" była drużyna z Biłgoraja. Podopieczni Piotra Kozłowskiego przystąpili do gry mocno zmotywowani i skoncentrowani, co przełożyło się na końcowy wynik (38 : 20) i upragniony awans do Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców po 12 latach.

Skład Zespołu Szkół Nr 3: Jarzyna Damian, Paryło Jan, Gałęzowski Kamil, Łach Dominik, Puchajda Paweł, Jacniacki Mateusz, Bieniek Bartek.

GRATULACJE I POWODZENIA NA WOJEWÓDZTWIE!!!