Kocudza zdobyta! – kolejny sukces naszych tenisistów stołowych.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wielki Tydzień to czas skupienia, oczekiwania, nadziei na wielką radość – tak też było i w naszym przypadku. 26.03.2018r. (poniedziałek) w Kocudzy odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, w których nasi reprezentanci uzyskali bardzo dobre wyniki.

Miło nam poinformować, iż Szymon Kowalski (3 dT) zdobył 1 miejsce, a tym samym awans do województwa, wśród grupy chłopców uczestniczących w zawodach. Należy szczególnie podkreślić, iż jest to kolejny sukces Szymona „Zwycięzcy” w tej dyscyplinie sportowej.

Wyniki pozostałych zawodników naszej szkoły:

Chłopcy:

- Rafał Błaszczyk (2 dT) – 5 miejsce,

- Artur Łatka (2 eL) – 8 miejsce.

Dziewczęta:

- Aleksandra Stachyra (2 cL) – 5 miejsce,

- Paulina Zapalska (3 hT) -7 miejsce.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich „ tenisistów”.

Opiekun: Rafał Tarnowski

FOTOGALERIA