MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA! Nasza drużyna chłopców wciąż niezwyciężona!!!!!

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 19.02.2018 r. w Kocudzy odbyły się Mistrzostwa Rejonowe w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Chłopcy w składzie: Szymon Kowalski (3 dT) , Rafał Błaszczyk (2dT), Sebastian Błaszczyk (2 bLO) zwyciężyli w finale z ZS w Biłgoraju (3:0) zajmując I miejsce, a tym samym awansowali do Mistrzostw Województwa, które odbędą się w Hrubieszowie w dniu 28.02.2018 r.

Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Stachyra (2 cLo), Paulina Zapalska (3hT), i Katarzyna Popiołek (1hT) zajęła IV miejsce, ulegając w bardzo wyrównanej walce z ZS w Biłgoraju (1:3)

CHŁOPCY GRATULACJE – JESTEŚCIE WIELCY!!!!!

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Rafał Tarnowski