,,Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa. Wtedy proste dziękuje zawiera wszystko, co chcemy wyrazić!”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

       Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 3 składa serdeczne podziękowania rodzicom oraz uczniom zaangażowanym w organizację tegorocznego Balu Studniówkowego.

Szczególne podziękowania składam pani Wioletcie Winnickiej za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowanie tak pięknego poloneza oraz równie ujmującego walca, dzięki którym ten wyjątkowy wieczór stał się jeszcze bardziej dostojny. Dziękuję także  nauczycielom i gościom przybyłym na tę uroczystość, ale przede wszystkim, raz jeszcze organizatorom, za olbrzymi trud i wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie studniówki i czuwanie nad jej przebiegiem, by ta noc pozostała na długie lata niezapomniana.