Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w koszykówce dziewcząt.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

25 stycznia 2018r w Zespole Szkół Nr 3 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w koszykówce dziewcząt. Tak jak dwa dni wcześniej u chłopców do zawodów przystąpiły trzy najlepsze zespoły szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Nr 1 (Mariusz Wereski), Zespół szkół Nr 2 (Anna Lewicka), Zespół Szkół Nr 3 (Piotr Kozłowski).

Tym razem dziewczęta z Górki okazały się najlepszym zespołem i to one będą reprezentować nasz powiat w dalszych rozgrywkach. Trójka zrobiła delikatny progres co do roku ubiegłego i zajęła drugie miejsce, natomiast Rej stanął na najniższym stopniu podium.

Wyniki poszczególnych meczy:

Trójka – Górka (10 : 21)

Górka – Rej (32 : 12)

Rej – Trójka (10 : 13)

Szkołę reprezentowali: Aleksandra Grab, Agnieszka Zaręba, Anita Wojtaszek, Karolina Łukasiewicz, Nicole Drozd, Klara Kulpa, Natalia Surdacka, Vanessa Rej, Martyna Łukasik, Agnieszka Domańska.

Stolik sędziowski obsługiwali: Dominik Łach, Damian Jarzyna a zdjęcia robiła jak zawsze Angelika Chapska.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Piotr Kozłowski