Podsumowanie konkursu „ Wybieram Wybory”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

15 stycznia 2018 Dyrektorzy ZS nr 3 – pani Aneta Jabłońska- Ośka, pan Dariusz Głuchowski  i pan Krzysztof Ślusarz - wręczyli uczestniczkom II edycji konkursu „Wybieram Wybory” upominki przesłane przez organizatora – Państwową Komisję Wyborczą.

Przewodniczący PKW Wojciech Hermeliński przesłał na ręce dyrektora Krzysztofa Ślusarza podziękowania za zgłoszenie szkoły do konkursu.

Najlepiej w konkursie wypadła Kamila Jargieła, której niewiele zabrakło by zakwalifikować się do II etapu.Uczestniczkom podobały się upominki, ale największą korzyścią jest większa świadomość obywatelska przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Dziękujemy za zainteresowanie tematyką i udział w konkursie.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Małgorzata Kwiatkowska, zdjęcia: Anna Wybraniec.