Kolejny sukces naszych tenisistów ;)

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Uczniowie naszej szkoły na Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Indywidualnym w Zespole Szkół w Zakrzówku spisali się na medal - złoty i srebrny!!!

- w kategorii chłopców w składzie: Szymon Kowalski (3dT), Rafał Błaszczyk (2dT), Sebastian Błaszczyk (2 bLO), Emil Koziński (3 bLO), Artur Łatka (2eLO) zwyciężyli bezkonkurencyjnie i z miażdżącą przewagą: 1 miejsce zajął Szymon Kowalski, 2 miejsce Rafał Błaszczyk.

- w kategorii dziewcząt w składzie: Aleksandra Stachyra (2 cLO), Paulina Zapalska (3hT), Katarzyna Popiołek (1hT), Natalia Jarzyna (1bL) również odniosły Spektakularne zwycięstwo: 1 miejsce zajęła Aleksandra Stachyra, 2 miejsce Paulina Zapalska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zwycięstwa.

Opiekun: Rafał Tarnowski

FOTOGALERIA