Dziewczyny też pokazały, że potarią grać w "nogę" ;)

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

16 stycznia 2018r w Zespole Szkól nr 3 w Kraśniku odbyły się zawody w damskiej piłce halowej. Rozegrane one zostały w ramach Mistrzostw Powiatu SZS w Kraśniku.

Do rozgrywek przystąpiły trzy drużyny z powiatu Kraśnickiego: Zespół Szkół Nr 1 (Robert Bańka), Zespół Szkół nr 2 (Piotr Biały), Zespół Szkół Nr 3 (Piotr Kozłowski). Mecze były bardzo wyrównane, wszystkie drużyny były na podobnym poziomie a o wyniku czasami decydowało szczęście smile.

W tym dniu najlepszym zespołem był Rej który wygrał swoje mecze po 2 : 0. A o miejsce drugie decydowały karne, ponieważ mecz między Trójka a Górka zakończył się wynikiem 2 : 2. W tym fragmencie gry pewniej prezentowały się zawodniczki z Zespołu Szkół Nr 1, a gospodynie zajęły ostatecznie trzecie miejsce.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Piotr Kozłowski