Rozstrzygnięcie XXVIII edycji konkursu matematycznego

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 05 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Nr 3 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu matematycznego „Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXVIII edycja", zorganizowanego dnia 06 listopada 2017 roku przez Panią Wiesławę Widomską.

Pani Dyrektor Aneta Jabłońska-Ośka wspólnie z organizatorami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, gratulowała osiągnięć oraz życzyła sukcesów w dalszej nauce i pracy. W konkursie wzięło udział trzydzieści osób.

Najwyższe wyniki osiągnęli:

Katarzyna Popiołek - klasa Ih Technikum,

Michał Rogala - klasa IIa Gimnazjum,

Kamil Matuszewski - klasa Ib Technikum,

Patryk Skrzyński - klasa IVa Technikum,

Robert Kuzioła - klasa Ii Technikum,

Nicole Drozd - klasa Ib Technikum.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia: Maria Miśkiewicz