VII Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 22.12.2017r. w Powiatowym Centrum Sportu i Rekreacji przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku, odbył się VII Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt. W świątecznej atmosferze rywalizowały ze sobą cztery drużyny z powiatu kraśnickiego: Gimnazjum Nr 2 (Łukasz Jabłoński), ZS Nr 1 (Mariusz Wereski), ZS Nr 2 (Marcin Olszówka), ZS Nr 3 (Piotr Kozłowski).

Drużyny grały ze sobą systemem każdy z każdy 4x5min. Wyniki poszczególnych spotkań:

1. Rey – Gimnazjum (9:7)

2. Górka – Trójka (9:17)

3. Gimnazjum – Górka (16:18)

4. Trójka – Rey (3:10)

5. Rey – Górka (10:17)

6. Gimnazjum – Trójka (11:4)

Po zaciętych spotkaniach zwycięską drużyną została ekipa z Górki, drugie miejsce przypadło Gimnazjum, trzecie miejsce dla Reja na ostatnim miejscu uplasowali się gospodynie Turnieju. Najskuteczniejszą zawodniczką Turnieju została Anna Bańka z Górki, natomiast MVP Aleksandra Szempruch z Reja.

Turniej nie mógłby się odbyć bez pomocy Starostwa Powiatowego w Kraśniku, które ufundowało wszystkie puchary i dyplomy. Mecze sędziowali trenerzy UKS Biało Czarni Kraśnik: Mariusz Wereski, Piotr Kozłowski oraz Łukasz Jabłoński. Stolik sędziowski to uczniowie ZS nr 3: Dominik Łach, Dawid Ochal, Nicole Drozd, Norbert Socha.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Piotr Kozłowski