Impresje wigilijne

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

…pieniądze i sława to nie wszystko… w blasku fleszy i drogim samochodzie też można być samotnym!!!!

Te słowa to jedno z przesłań impresji wigilijnych przygotowanych przez naszych uczniów. Boże Narodzenie to czas, który powinniśmy poświęcić drugiemu człowiekowi. Czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Czas nadchodzących Świąt to także czas nadziei na lepsze jutro, na miłość i zwalczenie egoizmu. Bo przecież: „Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory”.

Problemy rodzinne współczesnego człowieka, wyobcowanie i wszechobecny kult pieniądza to największe dramaty dotykające nas wszystkich. Dramatycznym skutkom współczesności poświęcone było spotkanie wigilijne przygotowane pod kierownictwem p. Pawła Lipińskiego. Nasi uczniowie pokazali swoją kreatywność i zaangażowanie. Wspólna praca, próby i możliwość ich obserwowania to świetna nauka dla każdego nauczyciela. Możliwość innego, pozalekcyjnego spojrzenia na młodych ludzi. Spojrzenia, które niesie pozytywne myśli. Nasi uczniowie są naprawdę super !!!!!

Trudno nie wspomnieć o naszym zespole muzycznym, który pod kierunkiem p. Marii Miśkiewicz i p. Andrzeja Szybińskiego doskonale uzupełnia szkolne uroczystości. Dzięki !!!!!!!!

Na zakończenie p. Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia na nadchodzące święta.

Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom i Wszystkim Przyjaciołom „Trójki” życzymy Wszystkiego Najlepszego !!!!!!!

ps. Kochani młodzi aktorzy… jesteście naprawdę OK. Jestem dumny, że mogłem z wami pracować !!!!!!!!

Wasz „reżyser”

FOTOGALERIA

Opracowanie: Paweł Lipiński, zdjęcia: Anna Wybraniec