TARGI PRACY

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 8 grudnia 2017 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 odbyły się kolejne już Targi Pracy. Nasza szkoła była jednym ze współorganizatorów imprezy.

Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z różnymi ofertami pracy firm z terenu powiatu kraśnickiego, porozmawiać z pracodawcami, skorzystać z porad doradców zawodowych oraz poznać dostępne oferty szkoleniowe. W trakcie targów odbyły się również spotkania informacyjne, dotyczące m.in. możliwości otrzymania wsparcie finansowego za pośrednictwem LGD i innych instytucji na uruchomienie własnego biznesu oraz autoprezentacji w procesie poszukiwania pracy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też konsultacje dla osób niepełnosprawnych, jak i ich pracodawców.

Na zakończenie imprezy wśród uczestników rozlosowane zostały drobne upominki.

FOTOGALERIA