Pierwsze zawody i pierwszy sukces dziewcząt.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 28 września 2017 roku odbyły się pierwsze zawody sportowe (w ramach powiatowego współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych) – Licealiada. Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane zostały na Leśnej Polanie w Kraśniku. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny dziewcząt z ZS nr 1, ZS nr 2 i my ZS nr 3.

Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Jargieła Kamila -3e, Gil Patrycja – 3e, Mazurek Wioletta – 2b, Malicka Brygida – 2b, Kulpa Klara – 1bT, Dobrowolska Wiktoria – 1c, Nazar Natalia – 1c, Żaba Dominika – 1b, Wyroślak Dominika – 1b, Kołosińska Agnieszka - 1b, Czyzio Klaudia - 1e, zajęły I miejsce zdobywając awans do Mistrzostw Rejonu, które odbędą się 10 października 2017r. w Biszczy (okolice Biłgoraja).

Wszystkim zawodniczkom i pani Wiolecie Winnickiej gratulujemy i życzymy powodzenia na wyższych szczeblach rywalizacji.

FOTOGALERIA