Stypendia naukowe Starosty Kraśnickiego

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W środowe popołudnie 27 września z Zespole Szkół nr 2 odbyła się uroczystość rozdania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce. Wśród licznego grona stypendystów znaleźli się również uczniowie zespołu Szkół nr 3.

Oto lista nagrodzonych: Beata Wójcicka, Rafał Paluch, Zuzanna Wólczyńska, Agata Ćwikła, Michał Rogala, Alan Dzikowski, Tomasz Stefaniak, Sebastian Błaszczyk, Tobiasz Kowalski, Ewa Komorowska.

Słowa podziękowania złożono również na ręce wychowawców: pani Joanny Ambrożkiewicz, pani Magdaleny Kołazińskiej- Bieleń, pana Roberta Drumlaka, pani Grażyny Gąbki, pani Anny Rydz, pani Elżbiety Stępień i pani Wioletty Szachniewicz.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich rodzicom. W bieżącym roku szkolnym życzymy równie wybitnych osiągnięć edukacyjnych.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Elżbieta Stępień, zdjęcia z uroczystości rozdania stypendium dzięki uprzejmości pana Pawła Bielenia.