Przekazanie trzech samochodów osobowych przez Policję dla młodzieży ZS Nr 3 w Kraśniku

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na mocy decyzji nadinspektora Pawła Dobrodzieja- Komendanta Wojewódzkiej Policji w Lublinie przekazano do Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku nieodpłatnie  w formie darowizny rzeczowej składniki majątku ruchomego w postaci trzech samochodów osobowych marki Opel Astra II wycofanych ze służby.

Dnia 19 lipca 2017 r. samochody zostały dostarczone do Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Pojazdy będą wykorzystywane podczas zajęć praktycznej nauki zawodu przez uczniów kształcących się w zawodach technik pojazdów
samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych oraz w trakcie części praktycznej egzaminów z kwalifikacji zawodowych.

            Bardzo dziękujemy za przekazane pomoce dydaktyczne.

 

(Zdjęcia i opracowanie: Paweł Porębski kierownik warsztatów szkolnych)