Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrza i Mistrzynię Powiatu

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 25 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 na kortach Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrza i Mistrzynię Powiatu.

Uczestnicy startujący w rozgrywkach grali do jednego wygranego seta przy wyniku 5:5, rozgrywany był tie break do 7 punktów. Zawody rozgrywane były systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczów. W turnieju startowało 27 zawodników w czterech kategoriach:

W kategorii kobiety open zwyciężyła Joanna Młodzianowska pokonując w finale Iwonę Mazurek (7:6). Trzecie miejsce zajęła Małgorzata Pęcak, która pokonała Annę Jasińską (6:4). W kategorii mężczyźni open zwyciężył Łukasz Puk, który wygrał z Marcinem Michalewskim (6:3). Trzecie miejsce Ciseł Mateusz – Filip Filipowicz (6:3).

W następnej kategorii - „mężczyźni 50+” - pierwsze miejsce zajął Grzegorz Kowalczuk. Drugie miejsce – Jacek Kadis (wynik 6:4). Trzecie miejsce- wielokrotny mistrz - Waldemar Wieczorek – Sławomir Mazik (6:4).

W ostatniej kategorii „mężczyźni 60+” zwyciężył Krzysztof Sarna, który wygrał w finale ze swoim imiennikiem Krzysztofem Samonkiem (6:2) . Trzecie miejsce zajął Wiesław Brodacki, który wygrał z Andrzejem Tomaszewskim (6:2).

Wszystkim uczestnikom dopisywały fantastyczne humory, wszyscy świetnie się bawili, a dodatkową atrakcją oprócz pięknej, słonecznej niedzieli były kiełbaski z grilla.

Szczególne podziękowania należą się Starostwu Powiatowemu w Kraśniku i Zespołowi Szkół nr 3 za organizację imprezy i za ufundowanie nagród (pucharów) dla uczestników turnieju.

FOTOGALERIA