Podsumowanie XIII edycji międzyszkolnego konkursu zawodowego ,,ROK PRZED DYPLOMEM,,

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 7 czerwca 2019 roku o godz.1000 w gmachu Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 38A w auli 301 odbyła się konferencja podsumowująca XIII edycję międzyszkolnego konkursu zawodowego "Rok przed dyplomem".

Organizatorami i honorowymi patronami konkursu byli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublina, Lubelski Kurator Oświaty, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie oraz doradcy przedmiotów zawodowych miasta Lublin.

Do bieżącej edycji konkursu zgłoszono 237 laureatów etapów szkolnych, 80 zespołów w 22 kwalifikacjach z 25 szkół województwa lubelskiego. Konferencję podsumowującą konkurs otworzył dyrektor LSCDN Andrzej Zieliński. Kolejnym punktem było rozdanie nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym uczestnikom konkursu w tym naszym uczniom którzy uzyskali następujące wyniki w poszczególnych kwalifikacjach:

Kwalifikacja A.31 Technik logistyk, opiekun Katarzyna Kurowska

I miejsce - Paweł Puchajda Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku,

II miejsce - Adam Kwietniewski Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku,

III miejsce - Adrian Smaga Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Kwalifikacja B.33 Technik budownictwa, opiekun Magdalena Chawryło

I miejsce - Grzegorz Flis Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku,

III miejsce - Damian Danielewicz Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Kwalifikacja E.08 Technik elektryk, opiekun Pior Kowalski

wyróżnienie - Tomasz Stefaniak  Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Kwalifikacja E.18 Technik mechatronik, opiekun  Krzysztof Czubiński

wyróżnienie – Kacper Bielak Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Kwalifikacja M.18 Technik mechanik, opiekun  Krzysztof Czubiński

wyróżnienie - Mateusz Ligęza Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Kwalifikacja M.19 Technik mechanik, opiekun  Krzysztof Czubiński

wyróżnienie – Arkadiusz Teresiński Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku.

Na zakończenie zostały wręczone dyplomy dla dyrekcji i opiekunów laureatów. Podziękowanie dla naszej szkoły odebrała pani dyrektor Aneta Ośka-Jabłońska. Ponadto kolega Piotr Kowalski otrzymał dyplom za wykonanie projektu egzaminu praktycznego dla kwalifikacji E.08.

Nasza szkoła jest jedną z niewielu placówek oświatowych województwa lubelskiego, która od początku konkursu bierze udział we wszystkich edycjach wystawiając ekipy w różnych kwalifikacjach zawodowych. Dotychczasowy nasz dorobek jest następujący:

  • I miejsce - 5 razy;
  • II miejsce - 3 razy;
  • III miejsce - 2 razy;
  • wyróżnienie - 11 razy.

Wszystkim naszym laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

FOTOGALERIA

(Opracowanie i zdjęcia: Krzysztof Czubiński)