KONKURS ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE „PLAKAT NA 450-LECIE UNII LUBELSKIEJ”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z radością i satysfakcją zapisujemy w internetowych aktualnościach, że Eryka Bochen otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Lublinie. Uczennica klasy II b LO przygotowała ciekawą pracę, która zyskała uznanie komisji konkursowej.

Oto informacja, jaką otrzymaliśmy od Pani Eweliny Fatygi z Archiwum Państwowego w Lublinie:

„Uprzejmie informuję, że konkurs Plakat na 450-lecie unii lubelskiej organizowany przez Archiwum Państwowe w Lublinie został rozstrzygnięty. Jednocześnie miło nam zakomunikować, że praca Eryki Bochen otrzymała nagrodę dodatkową oraz uzyskała najwyższą ocenę pod względem walorów artystycznych. Serdecznie gratulujemy!”

My także dołączamy się do gratulacji.