Wycieczka Hotelarzy

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku uczniowie kl I technikum hotelarskiego uczestniczyli w zajęciach organizowanych na terenie wybranego obiektu hotelarskiego. W dniu 22 maja 2019r pod opieką pani Marty Florek i Katarzyny Kurowskiej uczniowie odwiedzili Pensjonat Kazimierski w Kazimierzu Dolnym.

Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem czterogwiazdkowego hotelu a dzięki temu pogłębienie i utrwalenie realizowanych treści kształcenia. „Hotelarze” zapoznali się ze strukturą organizacyjną obiektu, poznali pracę recepcji, służby parterowej i pięter, działu SPA oraz restauracji a także działu gastronomicznego. Ponadto zapoznali się z programem obsługującym recepcję, zostali też poinformowani o ofercie dotyczącej usług dodatkowych.

Dziękujemy pracownikom hotelu za miłą atmosferę i poświęcony czas oraz umożliwienie nam nauki połączonej z praktyką. Po zajęciach w obiekcie hotelarskim uczniowie mieli wolny czas na chwilę relaksu w Kazimierzu Dolnym.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Marta Florek