WIOSENNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "MATEMATYKA W PRZYRODZIE"

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiosna coraz bardziej ukazuje nam uroki otaczającej nas przyrody. Rozejrzyj się dookoła i spróbuj odnaleźć w niej - matematykę.

Swoje poszukiwania/spostrzeżenia sfotografuj i prześlij na adres e-mail organizatorek konkursu p. Marty Dyjach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub p. Marii Miśkiewicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na Wasze prace czekamy do 7 czerwca, a na Was czekają ciekawe nagrody.

UDANYCH POSZUKIWAŃ KRÓLOWEJ NAUK ;)