Zakończenie roku szkolnego dla absolwentów klas III i IV w ZS3

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

26 kwietnia 2019 r. w ZS3 w Kraśniku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla absolwentów klas trzecich liceum i czwartych technikum. W uroczystości wziął udział Starosta Powiatu Kraśnickiego Pan Andrzej Rolla, dyrekcja ZS3, wychowawcy klas i najważniejsi - uczniowie.

Przedstawiciele klas mundurowych opuszczających mury naszej szkoły przekazali sztandar młodszemu rocznikowi. Wyróżniający się uczniowie oraz ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, nagrodami książkowymi i drobnymi upominkami.

Życzymy naszym koleżankom i kolegom powodzenia podczas egzaminu maturalnego, realizacji zamierzonych planów i spełnienia marzeń.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia - Marek Kulpa