VIII Turniej o Puchar Wiosny w Halowej Piłce Nożnej.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku dn. 13.03.2019r. podczas dnia otwartego szkoły został rozegrany z udziałem sześciu drużyn VIII Turniej o Puchar Wiosny w Halowej Piłce Nożnej.

W rywalizacji o zwycięstwo najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kraśniku - opiekun Konrad Szmyrgała, która wyprzedziła reprezentacje: Gimnazjum przy ZS Nr 3 wyselekcjonowaną przez Piotra Kozłowskiego, a pod opieką Damiana Jakóbczyka, Gimnazjum Nr 1 – opiekun Zbigniew Grela, Szkołę Podstawową Nr 2 i Gimnazjum Nr 2 - opiekun Anatolii Lavryshyn oraz Szkołę Podstawową nr 6 - opiekun Krzysztof Rakuś. Najlepszym bramkarzem turnieju został Mikołaj Piątek - Gimnazjum Nr 1 Kraśnik, najlepszym piłkarzem - Mateusz Latosiewicz, natomiast tytuł króla strzelców wywalczył Krystian Pietrzyk - obaj ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku.

Sędziami zawodów byli uczniowie naszej szkoły: Damian Gałkowski, Krzysztof Dymnicki i Adam Duda (boisko) oraz Julia Bojda, Justyna Grzegorzewska, Jakub Dobrzański, Jakub Łączek, Żenia Mielniczuk-Graczew, Bartosz Bieniek (stolik sędziowski). Relację fotograficzną zawdzięczamy Ewelinie Łach.

Nagrody w postaci pucharów, statuetek i dyplomów ufundowało Starostwo Powiatowe w Kraśniku, a wręczyła je wyróżnionym zespołom i zawodnikom p. dyr Aneta Jabłońska-Ośka.

FOTOGALERIA