CYBERPRZEMOC, CYBERPRZESTĘPSTWA, CYBERBIEZPIECZEŃSTWO, HEJT

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniach 7 i 10 marca 2019 w ZS3 odbyła się, zorganizowana przez panią Renatę Wieczorek dla klas drugich prelekcja/pogadanka profilaktyczna na temat cyberprzemocy, cyberprzestępstw, cyberbezpieczeństwa oraz hejtu w sieci.

Spotkanie podzielone zostało na trzy części.
Pierwszą z nich poprowadzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku: pani asp. Gabriela Moskal, asp. Krzysztof Tynecki, asp. sztabowy Krzysztof Majewski i komisarz Dorota Węcławska-Baran, którzy omówili zagadnienia przemocy, przestępczości oraz hejtu w sieci.
W części drugiej przeprowadzona została wideokonferencja z ekspertem ds. bezpieczeństwa w sieci, panem Marcinem Klimowskim, reprezentującym firmę Microsoft Polska z siedzibą w Warszawie.
Trzecia część to prezentacja krótkiej scenki aktorskiej, przygotowanej przez panią Justynę Głowniak i uczniów klasy IVdT.

FOTOGALERIA