HALOWA LIGA MISTRZÓW 2018/2019 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W KRAŚNIKU

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wraz z zakończeniem pierwszego semestru zapadły także rozstrzygnięcia w rozgrywkach piłkarskich, które odbywały się w ramach zajęć SKS w naszej hali sportowej. Rywalizacja toczyła się w dwóch trzyzespołowych grupach systemem mecz i rewanż a następnie rozegrano mecze o miejsca w całym turnieju.

Kolejność końcowa przedstawia się następująco:

I. POZIOMKI

II. DZIKI MARELA

III. AC PAJACE

IV. POGOŃ BLINÓW

V. WHITE DRAGON

VI. IIC Z+ IID Z

Oto strzelcy wszystkich bramek:

M. CISZEK, A. DUDA - 6

D. DRUZD, K.DYMNICKI – 4

P.WCIŚLAK, M.JANISZEWSKI, E.MIELNICZUK-GRACZEW, B.CIERLAK – 3

M. WÓJCIK, D. OCHAL, E. AMBROŻKIEWICZ, B. STASIAK, K. STĘPNIEWSKI – 2

K. WNUK, D. GAŁKOWSKI, E. SKRZYŃSKI, N. OŻÓG, K.MAZUR, P. WICHA, N. SOCHA, W. ZARZECZNY - 1

Dyplom króla strzelców turnieju otrzymał Adam Duda, który po dogrywce w rzutach karnych pokonał Marcelego Ciszka. Najlepszy piłkarz turnieju to Bartek Cierlak a najlepszy bramkarz – Bartek Komorowski.

Zwycięski zespół Poziomki reprezentowali następujący uczniowie: Bartosz Komorowski, Jakub Dobrzański, Marceli Ciszek, Witold Zarzeczny, Krystian Kaczmarski, Artur Łatka, Adam Duda, Eugeniusz Mielniczuk-Graczew, Kacper Ćwikliński i Bartosz Cierlak.

Poszczególne mecze sędziowali: Krzysztof Dymnicki, Bartek Stasiak, Bartek Cierlak i Tomek Stefaniak.

Kolejny turniej zostanie rozegrany po feriach, także w ramach zajęć SKS. Tym razem będą rywalizowały nie drużyny klasowe lecz reprezentacje szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Nr 3 – technikum, liceum i szkoła zawodowa.

Dobrego wypoczynku i do zobaczenia po feriach!

Sł. Żaba