Koncert charytatywny w Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie.

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 11 stycznia 2019 roku miał miejsce kolejny koncert charytatywny. Tym razem uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku uświetnili swoim śpiewem i muzyką czas mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie. Koncertu wysłuchało również dwanaście osób niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gościeradowie wraz z panią kierownik Zofią Mazur i kadrą opiekuńczą.

Po koncercie młodzież odwiedziła również pracownie artystyczne: tkacką, stolarską, plastyczną i informatyczną, gdzie miała okazje zobaczyć prace mieszkańców: obrazy, tkane ręcznie dywaniki, wyroby drewniane: deski do krojenia, ramki, tacki, stolnice, serwetniki.

Po obejrzeniu pracowni młodzież ZS nr 3 w Kraśniku wraz z osobami niepełnosprawnymi pod opieką pań Żanety Krasoń i Elżbiety Długosz pojechała na krótką wycieczkę w celu zwiedzenia kościoła pw. św. Stanisława BM i św. Jana Chrzciciela w Gościeradowie, a następnie miejsce objawień Matki Bożej w Księżomierzy.

Udział w koncercie był wspaniałą okazją do integracji obu środowisk i poszukiwanie wspólnych płaszczyzn spędzania czasu wolnego.

Koncert, jak również wycieczka były zorganizowane przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku. Wszystkim osobom biorącym udział w koncercie serdecznie dziękujemy, jak również zapraszamy w przyszłości do wspólnego muzykowania.

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie koncertu to p. E. Mariańska, p. M. Miśkiewicz i p. E. Bernacka.

FOTOGALERIA

Opracowanie: E. Bernacka, zdjęcia E. Mariańska, E. Bernacka