Bo o zdrowiu...nigdy dość!

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W zeszłym tygodniu do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Byli nimi: dr hab. prof AWF Adam Wilczewski, dr Agnieszka Dmitruk oraz dr Jerzy Saczuk.

Celem tej wizyty było przeprowadzenie dla naszych uczniów warsztatów szkoleniowych z cyklu:

1.”Bądź cool – zadbaj o zdrowie” – na tych zajęciach uczestnicy wzbogacali wiedzę potrzebną dla dokonywania świadomych wyborów żywieniowych, wzbogacić wiedze dotyczącą zawartości tłuszczu, cukru i soli w produktach spożywczych

2. „Indywidualna ocena wybranych zdolności motorycznych”.

Podczas warsztatów zostały przedstawione sposoby oceny własnej sprawności fizycznej z wykorzystaniem różnego rodzaju testów.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Po zakończonych zajęciach i dyskusji, każdy z uczestników otrzymał certyfikat. Warto wspomnieć, że większość naszych kochanych wuefistów ukończyło tą uczelnię smile

FOTOGALERIA