LICEALIADA 2018 – HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ZWYCIĘSTWA CIESZĄ ALE TO PORAŻKI UCZĄ POKORY I KSZTAŁTUJĄ CHARAKTER. W HALI SPORTOWEJ ZS NR 3 W KRAŚNIKU W PIĄTEK 16.11.2018 R. ROZEGRANO TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ NA POZIOMIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

ZDECYDOWANYM ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU OKAZAŁA SIĘ REPREZENTACJA ZS NR 1 KRAŚNIK, KTÓRA WYGRAŁA WSZYSTKIE SWOJE MECZE I MOŻE SIĘ CIESZYĆ Z AWANSU DO ROZGRYWEK WYŻSZEGO SZCZEBLA. KOLEJNE MIEJSCA ZAJĘŁY DRUŻYNY ZS NR 2 KRAŚNIK, ZS NR 3 KRAŚNIK I ZS ANNOPOL.

OTO WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ:

1. ZS NR 3 KRAŚNIK – ZS ANNOPOL 7 : 2

2. ZS NR 1 KRAŚNIK – ZS NR 2 KRAŚNIK 4 : 2

3. ZS NR 3 KRAŚNIK – ZS NR 2 KRAŚNIK 1 : 3

4. ZS NR 1 KRAŚNIK – ZS ANNOPOL 6 : 0

5. ZS NR 3 KRAŚNIK – ZS NR 1 KRAŚNIK 1 : 3

6. ZS NR 2 KRAŚNIK – ZS ANNOPOL 4 : 2

ZAWODY SĘDZIOWAŁ PAN STANISŁAW BIJAK A POMAGAŁ NA LINII ADAM DUDA Z KL.IIE. PRZY STOLIKU SĘDZIOWSKIM I ZEGARZE WYNIKOWYM PRACOWALI - KRZYSZTOF DYMNICKI I PATRYK OPOKA Z IVCT, RELACJĘ FOTO PRZYGOTOWALI - DAMIAN GARBACZ Z KL. IICT I JAKUB ŁĄCZEK Z KL. IIIG.

SKŁAD REPREZENTACJI ZS NR 3 KRAŚNIK: JAKUB DOBRZAŃSKI, BARTOSZ KOMOROWSKI, EUGENIUSZ MIELNICZUK-GRACZEW, PATRYK WCIŚLAK, MARCELI CISZEK, ŁUKASZ ISKRA, DAWID OCHAL, WITOLD ZARZECZNY, BARTOSZ CIERLAK I NORBERT OŻÓG.

STRZELCY BRAMEK: P. WCIŚLAK – 4, B. CIERLAK - 2, Ł. ISKRA – 2, N.OŻÓG - 1.

FOTOGALERIA

OPRACOWANIE: SŁ. ŻABA