Warsztaty pt: „Projektowanie w programie Inkscape” w PWSZ w Chełmie

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 13 listopada 2018 roku uczniowie klas: IIbT, IIjT, IIIaT pod kierunkiem Pani Wiesławy Widomskiej i Pani Lilli Kowalskiej wzięli udział w zajęciach edukacyjnych, prowadzonych przez kadrę dydaktyczną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Warsztaty pt: „Projektowanie w programie Inkscape” przeprowadził Pan mgr Mariusz Maciuk, który w sposób bardzo przystępny i interesujący przybliżył uczniom tajniki grafiki komputerowej. Dało im to możliwość pierwszego zetknięcia się z grafiką wektorową i narysowania rysunku w wyżej wymienionym programie.

Dzięki otwartości Centrum Promocji uczestnicy wyjazdu mogli zwiedzić Laboratoria Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ Chełm: Mechaniki i Budowy Maszyn, Elektrotechniki, Badań Środowiskowych, Budownictwa oraz Lotnicze. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali wykładu o nowych ciekawostkach technicznych, znajdując odpowiedzi na nasuwające się w związku z tym pytania.

Organizatorzy wycieczki dziękują wszystkim uczestnikom, a w szczególności Kadrze PWSZ Chełm za okazaną życzliwość i przekazaną wiedzę.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia: Wiesława Widomska, Lilla Kowalska