Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 07 listopada 2018 roku uczniowie klas IIa, IIb, IIc, IIi, IIj, IIh, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIi, IVc technikum, IIc, IIIb liceum oraz IIIa gimnazjum pod kierunkiem pani Wiesławy Widomskiej wzięli udział w konkursie matematycznym Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus. Organizatorem konkursu jest Amercom. S.A. Oddział w Poznaniu.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy z różnych działów matematyki, możliwość wylosowania cennych nagród, wzbudzenie zainteresowania przedmiotem oraz dokonanie samooceny swoich umiejętności matematycznych.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i życzymy satysfakcjonujących wyników.

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia: Maria Miśkiewicz

FOTOGALERIA