XVI Powiatowy Turniej Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej.

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

O zwycięstwo w XVI Powiatowym Turnieju Klas Pierwszych Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej, który odbył się 30.10.2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku rywalizowały reprezentacje następujących szkół: ZS Nr 1 Kraśnik (opiekun – Andrzej Wic); ZS Nr 2 Kraśnik (opiekun – Robert Bańka); ZS Annopol (opiekun – Zbigniew Siewierski) i dwie drużyny z ZS Nr 3 Kraśnik – Gimnazjum pod opieka Piotra Kozłowskiego i Kacpra Gołofita oraz reprezentacja ZS Nr 3 pod opieką Rafała Tarnowskiego.

Po rozegraniu spotkań w grupach rozegrano mecze o miejsca. Tabela turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - ZS Nr 3 Kraśnik

II miejsce – ZS Nr 2 Kraśnik

III miejsce – Gimnazjum przy ZS Nr 3 Kraśnik

IV miejsce – ZS Nr 1 Kraśnik

V miejsce – ZS Annopol

Najlepszym piłkarzem turnieju został Norbert Ożóg (ZS Nr 3), najlepszym bramkarzem – Maciej Poleszak (ZS Nr 1) a statuetkę „króla strzelców” wywalczył Marcin Wojciechowski (ZS Nr 3). Zawody na boisku sędziowali: Bartek Cierlak, Żenia Mielniczuk-Graczew i Adam Duda - uczniowie naszej szkoły oraz Piotr Kwietniewski - absolwent naszej szkoły. Przy stoliku sędziowskim natomiast swoje obowiązki pełnili Ania Michalak i Kuba Dobrzański.

Uczestnicy zawodów otrzymali puchary i statuetki dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Specjalne podziękowania dla Damiana Grzymka za pomoc w przygotowaniu hali do zawodów.

FOTOGALERIA

Opracowanie: Sławomir Żaba