Jesienne czytanie

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kontynuujemy akcje czytelnicze rozpoczęte w ubiegłym roku! 17 października, zachęceni bardzo życzliwym przyjęciem, które za każdym razem spotyka nas w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Twardowskiego w Kraśniku, wybraliśmy się do najmłodszej grupy dzieciaków z programem „Jesień”, przygotowanym pod opieką p. Izabeli Mazur przez dziewczęta z klasy II b LO – Paulinę Chruściel i Wiktorię Dul.

To spotkanie, podobnie jak ubiegłoroczne, sprawiło nam mnóstwo radości, maluchy też wydawały się szczęśliwe. Były wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i malowanie rękami. Ta ostatnia zabawa szczególnie spodobała się dzieciom, bo można było odbijać na dużym arkuszu dłonie umoczone w farbie. Stworzyliśmy wspólnie barwny obraz w kolorach jesieni. Na zakończenie były drobne upominki w zawiązanych sznurkiem woreczkach. To stało się naszą tradycją, ze za każdym razem przygotowujemy dla małych gospodarzy słodką niespodziankę. Ich uśmiechy głaszczą serce smile

Następna wizyta wkrótce!

FOTOGALERIA