PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ ZA ROK 2017/2018

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

09.X.2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Powiatu Kraśnickiego. Tego dnia w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj oraz Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Kraśniku Zbigniew Gawdzik wręczyli wszystkim szkołom biorącym udział w rozgrywkach sportowych dyplomy a dla najlepszych szkół puchary.

Tego dnia nie mogło zabraknąć gospodarzy podsumowania. Z rąk Starosty puchary odebrali Dyrektor ZS Nr 3 Pani Aneta Jabłońska Ośka oraz uczniowie szkoły sportowej Karolina Łukasiewicz i Bartek Bieniek. Zespół Szkół Nr 3 w roku szkolnym 2017/18 zdobył potrójną koronę, zwyciężył we wszystkich kategoriach sportowych, zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, pierwsze miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt.

Tegoroczne osiągnięcia sportowe są wyrazem dużego zaangażowania naszej młodzieży oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

GRATULACJE I SPORTOWEGO POWODZENIA!!!

FOTOGALERIA