Eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Motoryzacyjnego.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 26 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Motoryzacyjnego. W eliminacjach brało udział pięć drużyn ze szkół powiatowych. Zespół Szkół nr 3 reprezentowali uczniowie technikum samochodowego: Oskar Lenart, Oskar Surdacki i Dariusz Wójtowicz.

Szkoła nasza zajęła pierwsze miejsce drużynowo, a Oskar Surdacki zdobył największą liczbę punktów w kategorii indywidualnej. Pierwsze miejsce zapewniło nam udział w eliminacjach wojewódzkich, które odbyły się 25 maja w Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie.

W eliminacjach wojewódzkich brało udział 16 drużyn. Konkurujące ze sobą drużyny musiały wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, pomocy przedmedycznej, obsługi pojazdów, jazdy sprawnościowej samochodem i motorowerem. Drużyna naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła trzecie miejsce.

Do zawodów drużynę przygotowywali: Dariusz Młynarski i Jerzy Dzikowski.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Dariusz Młynarski.