Mocna końcówka roku szkolnego nie tylko dla uczniów.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 02.06.2018 na pływalni odkrytej MOSIR Kraśnik odbyły się „VIII Otwarte Mistrzostwa Kraśnika w Pływaniu Masters”. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z 26-ciu klubów pływackich z całej Polski oraz Ukrainy.

Zawody w tym roku stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Wśród startujących znaleźli się byli i aktualni mistrzowie i medaliści Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, a nawet Mistrzostw Świata. Nic dziwnego że podczas imprezy padło wiele znakomitych rezultatów.

Organizatorem wydarzenia był Klub Pływacki Masters Kraśnik. Reprezentantką tego klubu jest nasza koleżanka Agnieszka Kurzyna, która zajęła 1 miejsce i zdobyła puchar w swojej kategorii wiekowej oraz wspólnie z utytułowanymi zawodniczkami Zuzanną Mazurek-Frankowską i Karoliną Mazurek-Świstak zdobyła tytuł najlepszej kraśniczanki.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

FOTOGALERIA

zdjęcia: krasnik24.pl