Bo teorię trzeba sprawdzić w praktyce - wycieczka programowa hotelarzy

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Każdego roku uczniowie klasy I technikum w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczą w zajęciach organizowanych na terenie obiektu hotelarskiego, najczęściej połączonych z wycieczką.

W tym roku tj. 24 maja 2018 r. uczniowie technikum oglądali i poznawali obiekt „Pensjonat Kazimierski” w Kazimierzu Dolnym. Zapoznali się ze strukturą pensjonatu, programami i działalnością poszczególnych służb. Miłym akcentem były historie z życia pensjonatu i gości. Ciekawe jest pierwsze wrażenie zetknięcia się teorii z praktyką. To co poznali w teorii na zajęciach zawodowych teraz mogli zweryfikować w praktyce.

A po zajęciach w obiekcie uczniowie mieli wolny czas na chwilę relaksu w Kazimierzu Dolnym.

Dziękujemy pracownikom pensjonatu za miłą atmosferę, gościnę i poświęcony czas.

FOTOGALERIA

Opracowanie: B. Jarzyna