XII EDYCJA KONKURSU "ROK PRZED DYPLOMEM"

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 10 maja 2018 roku o godz. 1000 na terenie Zespołu Szkół Energetycznych przy ul. Długiej w Lublinie rozpoczęła się XII edycja międzyszkolnego konkursu "Rok przed dyplomem".

W otwarciu uczestniczyli m. in. przedstawiciele Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, Dyrekcja Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie, nauczyciele oraz uczniowie uczestnicy konkursu. Ogółem w eliminacjach brało udział 253 uczniów z 23 szkół średnich zawodowych z województwa lubelskiego. Reprezentowali oni 25 kwalifikacji zawodowych m.in. takich jak: technik mechanik, elek-tryk, informatyk, operator obrabiarek skrawających budownictwa, gastronomi i wielu innych.

Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku reprezentowali uczniowie klasy IIId Technikum mechanicznego w kwalifikacji M.19 – operator obrabiarek skrawających. W skład tej grupy we-szli: Rafał Paluch, Redwan Mateusz oraz Karol Kania. Opiekunem grupy był mgr inż. Krzysztof Czubiński.

Wyniki oficjalne zostaną ogłoszone w dniu 28 maja 2018r. o godz. 1000 w auli wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej przy ulicy Nadbystrzyckiej.

Niezależnie od uzyskanych rezultatów składam podziękowania naszym uczniom uczestnikom konkursu za włożony trud w przygotowanie się do eliminacji wojewódzkich.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Krzysztof Czubiński