MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „RADOŚCI I BOLEŚCI JÓZEFA” z okazji Roku Jubileuszowego św. Józefa

8 grudnia 2020 r. papież Franciszek ogłosił specjalny „Rok św. Józefa” z okazji 150. rocznicy ustanowienia Opiekuna Jezusa Patronem Kościoła Powszechnego, który zakończy się 8 grudnia 2021 r. W związku z tym został ogłoszony Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Radości i boleści św. Józefa”.

28-29.05.2021 w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w stylu wolnym. L.U.K.S ,, SUPLES " KRAŚNIK reprezentowało 3 zawodników, z BRĄZOWYMI medalami rywalizację w mocno obsadzonych kategoriach wagowych zakończyli Dwoenikiewicz Jakub 70 kg i Zarzycki Sebastian 86 kg (uczeń naszej szkoły), w najcięższej kategorii wagowej do 125 kg uplasował się Gajewski Hubert. Łącznie w zawodach wystartowało 160 zawodników z 57 klubów.

WD

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Informacje o egzaminie zawodowym w sesji czerwiec-lipiec 2021 dostępne są na stronie egzamin.net (m.in. harmonogram oraz komunikat o przyborach, które zdający może mieć na egzaminie).

W dniu 17 maja rozpoczyna się nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. W szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Kraśnicki rekrutacja jest prowadzona drogą elektroniczną:  Elektroniczna rekrutacja kandydata.

Doświadczenie lat poprzednich pokazuje, że ta forma rekrutacji doskonale się sprawdza, nie tylko pozwalając kandydatowi na sprawne wyszukanie wybranej szkoły i zgłoszenie swojej kandydatury, ale również na bieżące monitorowanie rekrutacji i dostosowywanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów. Zapraszamy do naszej szkoły, wszystkie ważne informacje w zakładce: Rekrutacja.