Harmonogram egzaminów poprawkowych

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Harmonogram egzaminów poprawkowychw Zespole Szkół Nr 3 w Kraśnikuw roku szkolnym 2019/2020

25 sierpień 2020 (wtorek)

  1. Język polski - godz. 800 - sala 143

Skład komisji:

  1. Aneta Jabłońska -Ośka – przewodnicząca
  2. Elżbieta Stępień – egzaminator
  3. Justyna Głowniak /Magdalena Kołazińska-Bieleń – egzaminator

 

  1. Kosidło Karolina                                             I b LO
  2. Dobrzański Mateusz                                        III b T
  3. Kuśmierz Julia                                                I bg LO
  4. Stępniak Wiktoria                                           I bgLO
  5. Wichuła Hubert                                               II i T
  6. Goleń Kacper                                                 I bTg
  7. Mergel Kacper                                                I b Tg
  8. Ostrowski Patryk                                            I b Tg
  9. Łączek Daria                                                  I h Tg
  10. Osetek Emilia                                                 I h Tg
  11. Skowera Natalia                                              I h Tg
  12. Kasperek Michał                                             II d T
  13. Wielgus Patryk                                               I c BS
  14. Kosikowski Piotr                                            I c BS

 

  1. Język polski - godz. 800 - sala 144

Skład komisji:

  1. Paweł Porębski  – przewodnicząca
  2. Izabela Mazur – egzaminator
  3. Małgorzata Mazur – egzaminator

 

  1. Jacak Anastazja                                              II b LO
  2. Wójtowicz Natalia                               II b LO
  3. Zawół Żaneta                                      II b LO
  4. Dobrzyński Mateusz                            I b T
  5. Surdacka Laura                                   I b T
  6. Kowal Jakub                                       I c T
  7. Flisek Wojciech                                  III a T
  8. Jaśkiewicz Daniel                                III a T
  9. Dębiński Mateusz                                III c T
  10. Szustakowski Bartłomiej                     III c T
  11. Bartosik Nikola                                   III i T
  12. Cichowski Mikołaj                              III i T
  13. Jaskot Marcin                                     III i T
  14. Łazarz Seweryn                                  III i T
  15. Sieczkoś Albert                                   III i T
  16. Żmuda Karol                                      III j T              

  

  1. Matematyka - godz. 800 - sala 41

Skład komisji:

  1. Henryk Cybulak    – przewodniczący
  2. Joanna Cybulak/Wiesława Gonder – egzaminator

            3.Marta Dyjach – egzaminator

 

  1. Sala Tomasz                                       I d T
  2. Pęk Kamil                                           I j T
  3. Zarzeczny Sebastian                            I j T
  4. Ciesielski Wiktor                                I i T
  5. Mucha Piotr                                        I i T
  6. Gryta Szymon                                     III i T

 

  1. Administracja systemami - godz. 800 - sala 222

 

Skład komisji:

  1. Krzysztof Ślusarz   – przewodnicząca
  2. Damian Kudła – egzaminator
  3. Damian Pietroń– egzaminator

 

  1. Lebioda Oliwier                         I i Tg

 

 

  1. Historia i społ. - godz. 1000 - sala 65

 

Skład komisji:

  1. Krzysztof Ślusarz   – przewodnicząca
  2. Małgorzata Kwiatkowska – egzaminator
  3. Maciej Brodacki – egzaminator

 

  1. Bijak Sebastian III a T

 

 26 sierpień 2020 (środa)

 

  1. Chemia - godz. 800 – sala 65

Skład komisji:

  1. Krzysztof Ślusarz – przewodnicząca
  2. Anna Rydz – egzaminator
  3. Marta Głuchowska – egzaminator

 

  1. Dobrzyński Mateusz I b T
  2. Żuraw Ilona I h T

 

  1. Język rosyjski - godz. 930 - sala 65

Skład komisji:

  1. Krzysztof Ślusarz   – przewodniczący
  2. Iwona Zielińska– egzaminator

            3.Lidia Turkowska – egzaminator

 

  1. Flisek Wojciech                                              III a T

 

  1. Język niemiecki - godz. 1100 - sala 65

Skład komisji:

  1. Krzysztof Ślusarz   – przewodniczący
  2. Elżbieta Bernacka – egzaminator
  3. Małgorzata Strąk – egzaminator

 

  1. Sala Tomasz                                       I d T
  2. Talibayev Yerassyl                              I jTg
  3. Żmuda Karol                                      III j T

 

  1. Matematyka - godz. 800 - sala 44

Skład komisji:

  1. Henryk Cybulak    – przewodniczący
  2. Maria Miśkiewicz– egzaminator
  3. Aleksandra Kudła – egzaminator

 

  1. Cichoń Sandra                                     II b LO
  2. Makuch Kinga                                    I b Tg
  3. Kowalski Adam                                  I i Tg
  4. Lebioda Oliwer                                   I i Tg
  5. Serwatka Zuzanna                               I j Tg
  6. Ludwich Adam                                   II b T
  7. Wichuła Hubert                                              II i T
  8. Gazda Diana                                       III h T

  

5.Język angielski - godz. 800 - sala 66

Skład komisji:

  1. Aneta Jabłońska-Ośka   – przewodniczący
  2. Anita Charchut – egzaminator
  3. Marcin Dyczko – egzaminator

 

  1. Mikołajewicz Kacper                                      I e SMS-LO
  2. Dobrzański Mateusz                                        III b T

 

  1. Diagnostyka i naprawa pojazdów - godz. 1000 – sala 66

Skład komisji:

  1. Aneta Jabłońska-Ośka  – przewodnicząca
  2. Sławomir Rubaszko – egzaminator
  3. Robert Drumlak – egzaminator

 

  1. Kawa Sebastian II c BS