Przemówienie Pani Dyrektor z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

,,Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

                                                          (Seneka Młodszy)

              Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie

      Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Myśląc o zakończeniu i pożegnaniu z murami szkoły, wyobrażaliście sobie uroczyste pożegnanie, rozdawanie nagród, dyplomów, listów gratulacyjnych, nie tylko wręczanych Wam, ale także Waszym rodzicom. Panująca pandemia, spowodowała zmiany w wielu dziedzinach naszego życia, tym samym i nasze pożegnanie wygląda inaczej. 

Dziękuję wszystkim nauczycielom  oraz przekazuje słowa uznania i podziękowania za wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw moralnych naszych uczniów, poświęcony czas i trud związany z wprowadzeniem zdalnego nauczania.

         Uczniom chcę pogratulować całorocznej pracy, zaangażowania w zdalne nauczanie, efektem czego są oceny wypisane na Waszych świadectwach. Uważnie  przeanalizujcie rezultaty swojej pracy. Cieszcie się z sukcesów i wyciągnijcie właściwe wnioski z porażek.

Szczególne gratulacje należą się tym, którzy rok szkolny zakończyli z najlepszymi wynikami oraz sukcesami osiągniętymi w różnego rodzaju konkursach, zawodach.

Uczniom klas  trzecich Branżowej Szkoły I stopnia i Technikum życzę powodzenia przed wami egzaminy zawodowe.

Rodzicom i opiekunom dziękuję za wspieranie swoich dzieci w procesie edukacji i wychowania, w tak trudnym dla nas czasie. Administracji i obsłudze za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

          Mówiąc ,,do zobaczenia”, życzę Gronu Pedagogicznemu oraz Wam uczniowie udanych wakacji wypoczywajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie, rozważni, przewidujący i ostrożni.