KOMUNIKAT

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Państwo

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuje, że w okresie od 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze oraz praktyki nie będą prowadzone.

Rodzicu:

• zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

• uczniowie w tym okresie mają obowiązek przebywać w domu i unikać kontaktów zbiorowych;

• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Informuję również, że nauczyciele prowadzący z Państwa dziećmi zajęcia, przygotowują materiały edukacyjne do samodzielnej pracy w domu.

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590! Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

Z poważaniem

Aneta Jabłońska-Ośka Dyrektor

Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.