KONKURS "SUPERTECHNIK REGIONU"

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 05.12.2019 w Zespole szkół nr 3 w Kraśniku na terenie Warsztatów Szkolnych odbył się I etap konkursu "SUPERTECHNIK REGIONU" edycja I 2019, organizowanego przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - filia w Sandomierzu.

Szkolny etap poprowadzili Andrzej Szybiński i Dariusz Młynarski. Udział wzięło 45 uczniów.

Najwięcej punktów uzyskali:

1. Bielak Kacper kl. IV D TM - 35

2. Łysak Maciej kl. II D TM - 29

3 . Przedwojski Michał kl. II D TM - 29

Tym samym w/w uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w II etapie międzywojewódzkim w Sandomierzu.

We wtorek 7.01.2020 na Zamku Królewskim w Sandomierzu odbył się finał konkursu „SUPERTECHNIK REGIONU”, skierowanego do uczniów szkół średnich z terenu powiatu staszowskiego, opatowskiego, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, sandomierskiego oraz sąsiednich powiatów województwa lubelskiego. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu byli studenci i kadra filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Sandomierzu, zaś patronat honorowy nad wydarzeniem objął tarnobrzeski Oddział Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie, zarządzający Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN.

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w tym wydarzeniu wraz z opiekunami A. Szybińskim oraz D. Młynarskim. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki tym bardziej, że był to ich debiut w tym konkursie.

Oto wyniki naszych reprezentantów:

Maciej Łysak - II miejsce

Kacper Bielak - III miejsce

Michał Przedwojski - wyróżnienie

Gratulujemy laureatom.

FOTOGALERIA

Szczegóły dotyczące konkursy można znaleźć na stronach lokalnych mediów oraz instytucji:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/w-zamku-krolewskim-w-sandomierzu-nagrodzono-mlodych-technikow-i-kosmetologow/ar/c1-14700353 https://tsse.arp.pl/aktualnosci/supertechnik-regionu