Szkolny etap konkursu matematycznego „Matematyka w Technice dla Technika”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

8 listopada 2019 roku odbył się szkolny etap konkursu matematycznego „Matematyka w Technice dla Technika”, który organizuje Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską.

W roku szkolnym 2019/2020 konkursowi patronują: Jarosław Stawiarki Marszałek Województwa, Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski, Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin,Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązywanie zadań w trzech etapach. W pierwszym etapie wzięło udział 9 uczniów z klas Technikum(4aT, 4bT, 4dT, 4iT i 3jT). Najlepszym okazał się Kacper Bielak z klasy 4dT, który II etap konkursu będzie pisał w sobotę 07.12.2019r. o 1130 w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia-koordynator szkolnego etapu p. Marta Dyjach, przy współpracy p. Moniki Gozdalskiej i p.Wiesławy Widomskiej.

FOTOGALERIA