„Badmintomania 2019”

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

22.09.2019r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku odbył się rodzinny turniej w badmintona „Badmintomania 2019”. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy Trójka Kraśnik i Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Celem naszego przedsięwzięcia było scalanie więzi rodzinnych, aktywność ruchowa w wolnym czasie, poznanie zalet intensywnej gry w badmintona. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach pierwsza Family debel, druga Fun debel.

Turniej otworzyli Kacper Gołofit – prezes UKS Trójka Kraśnik oraz Tomasz Mularczyk - członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego. Do udziału przystąpiło dziesięć drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. Gra toczyła się systemem każdy z każdym. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Klasyfikacja końcowa BAdmintomania 2019:

Family debel:

1. Mikołajewicz Patrycja, Przywara Daria.

2. Wioletta Winnicka, Marcin Zieniuk.

3. Tomasz Mazurkiewicz, Karol Mazurkiewicz.

4. Wiktoria Włodarczyk, Żurowska Patrycja.

5. Agnieszka Malińska, Paulina Mazurkiewicz.

Fun debel:

1. Albert Brodowski, Misiurek Dawid.

2. Kamila Gołofit, Kacper Gołofit.

3. Rafał Tarnowski, Maliński Karol.

4. Jerzy Dzikowski, Rozmuszcz Rafał.

5. Winnicki Maciej, Winnicki Rafał.

Impreza miała charakter rekreacyjno – zabawowy w przyjemnej, miłej rodzinnej atmosferze. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego ZS nr 3 za pomoc w organizacji oraz aktywne uczestnictwo. Dzięki zaangażowaniu członków klubu oraz wsparciu ze strony powiatu, zostało zrealizowane nietuzinkowe przedsięwzięcie w nowej dyscyplinie w naszym regionie. UKS Trójka Kraśnik ma na celu rozpropagować badmintona wśród lokalnej społeczności, a turnieje takie jak „Badmintomania 2019” na stałe wpiszą się do kalendarza imprez sportowych.

FOTOGALERIA